Dane kontaktowe

Wyceń usługę

Poznajmy się

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

1
Rekonesans
W pierwszej kolejności umawiamy się na rozmowę o Twoich potrzebach. Odkrywamy, czego tak naprawdę potrzebujesz i co możemy Ci zaoferować.
2
Propozycja
Przedstawiamy Ci propozycję współpracy, która zawiera szczegóły dotyczące zakresu prac, terminów, przedziału cenowego.  Przedstawimy zakładane cele i potencjalne rezultaty współpracy.
3
Szczegółowy zakres prac
Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję przygotowywujemy szczegółowe opracowanie zakresu usługi zawierające wszystkie elementy, szczegóły i terminy wraz z ustaloną stałą ceną i harmonogramem płatności. 
4
Kontrakt i SLA
Spisujemy kontrakt oraz umowę o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (SLA). 
5
Rozpoczęcie prac
Gdy formalności stanie się zadość przystępujemy do prac wg ustalonego harmonogramu.  Informujemy o postępach zgodnie z zasadami przyjętymi w SLA.

Nasze usługi

Od 5 lat zajmujemy się sprzedażą i marketingiem. Poznaj bliżej nasz styl pracy.

Reklamy Internetowe

Reklamując się w sieci, jesteś w stanie dotrzeć do bardzo precyzyjnej grupy odbiorców i opowiedzieć im o swojej usłudze, przekazać swoją wiedzę lub zaproponować zakup.
Google Ads
Facebook Ads
LinkedIn Ads
Reklama lokalna
Dowiedz się więcej

Lokalne pozycjonowanie

Dzięki pozycjonowaniu zapewnisz sobie pozycję na pierwszej stronie w wyszukiwarce. 90% Twoich potencjalnych klientów nie szuka już dalej. 
Analiza i monitoring
Mapa SEO 
Optymalizacja GMB
Tworzenie treści
Dowiedz się więcej

Strony internetowe

Dobra strona internetowa, podłączona do odpowiednich narzędzi marketingowych dba o wizerunek Twojego biznesu, jest kopalnią wiedzy o Twoim potencjalnym kliencie, aktywnie pozyskuje klientów i angażuje ich w głębsze poznanie marki.
Analiza rynku i mapa SEO
Wireframing + UX
Projekt grficzny i treści
Budowa i optymalizacja
Dowiedz się więcej

Fotografia

Profesjonalne zdjęcia produktowe są "kropką nad i" w budowaniu pozytywnego wizerunku marki na stronie internetowej, fanpage'a lub reklamie. Aby przykuć uwagę klienta, potrzebujesz estetycznych zdjęć, które oddadzą jakość Twoich usług.
Zdjęcia pracowników
Zdjęcia produktowe
Obiekty turystyczne
Restauracje
Dowiedz się więcej