Zwiększ swoją sprzedaż już teraz

Zaufaj sprawdzonym metodom i dotrzyj do swoich przyszłych klientów online
Zobacz więcej

Jak działamy?

Sprawnie

Szanujemy Twój czas. Rozumiemy, że masz bardzo napięty grafik dlatego mamy bardzo proste zasady współpracy. Żadnych niespodzianek.

Aktywnie

Skupiamy nasze działania na precyzyjnych grupach docelowych. Wprowadzamy przemyślane i sprawdzone działania marketingowe, które sprzedają.

wspólnie

Dzielimy się z Tobą naszą wiedzą.  Chcemy abyś miał pewność co do skuteczności naszych działań. Wierzymy, że możemy się też wiele nauczyć od Ciebie

z głową

Dopracujemy strategię nie tylko pod Twoje oczekiwania ale i budżet którym dysponujesz.
Proponowane rozwiązania zawsze bierzemy pod uwagę zwrot z inwestycji. 
Sylwetka Dawid Wielec
4 h dziennie. Średnio tyle czasu w 2020 roku przeciętny Europejczyk spędził na swoim telefonie, będąc w sieci.

Lokalne pozycjonowanie

Dzięki pozycjonowaniu zapewnisz sobie pozycję na pierwszej stronie w wyszukiwarce. 90% Twoich potencjalnych klientów nie szuka już dalej. 
Dowiedz się więcej

Analiza

Badając rynek, konkurencję i preferencje Twoich klientów jesteśmy w stanie w pełni zrozumieć jakiego rodzaju treści i stron potrzebuje Twoja witryna, aby być na szczycie listy wyszukiwania.

Mapa SEO 

Wykorzystujemy dane z wyszukiwań tysięcy użytkowników i tworzymy zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwania mapę witryny. Służy ona jako wizualna strategia dla treści i pozycjonowania słów kluczowych.

Optymalizacja GMB

Twoja wizytówka w Google to pierwszy krok w dominacji na rynku lokalnym. Odpowiednie zarządzanie wizytówką pozwoli na zdominowanie wyszukiwań lokalnych w Google.

Pozycjonowanie

Podążając wytycznymi Mapy SEO, tworzymy odpowiednie strony i podstrony skupione na zbieraniu ruchu w wyszukiwaniach lokalnych.

Strony internetowe

Dobra strona internetowa, podłączona do odpowiednich narzędzi marketingowych dba o wizerunek Twojego biznesu, jest kopalnią wiedzy o Twoim potencjalnym kliencie, aktywnie pozyskuje klientów i angażuje ich w głębsze poznanie marki.
Dowiedz się więcej

Analiza rynku i mapa SEO

Każdy nowy projekt witryny internetowej rozpoczynamy od analizy słów kluczowych, konkurencji i ogólnych badań rynkowych, dzięki czemu jesteśmy pewni, że witryna, będzie odpowiadać na potrzeby Twoich klientów.

Wireframing + UX

Sporządzamy dokładny projekt funkcjonalny Twojej witryny zarówno na komputery, jak i urządzenia mobilne. Nic nie dzieje się przypadkiem.

Projekt graficzny i treści

Projektujemy szatę graficzną z uwzględnieniem zoptymalizowanych treści pod kątem sprzedaży oraz SEO.

Budowa i optymalizacja

Budujemy od podstaw Twoją responsywną stronę i optymalizujemy ją pod kątem prędkości. Strona jest dynamiczna i umożliwia wprowadzanie treści i ich zmianę bez ingerencji w projekt graficzny.

Fotografia

Profesjonalne zdjęcia produktowe są "kropką nad i" w budowaniu pozytywnego wizerunku marki na stronie internetowej, fanpage'a lub reklamie. Aby przykuć uwagę klienta, potrzebujesz estetycznych zdjęć, które oddadzą jakość Twoich usług.
Dowiedz się więcej

Twoja firma

Niezależnie czy prowadzisz studio tatuażu, czy kancelarię podatkową Twoi klienci oczekują autentycznych zdjęć siedziby i pracowników dostępnych zarówno na Twojej stronie, jak i social mediach, czy w broszurach.

Twój produkt

Profesjonalne zdjęcia produktowe są niezbędne nie tylko dla firm sprzedających online, lecz stanowią również podstawę Twojej witryny, publikacji, katalogów. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Obikety turystyczne

Przygotujemy fantastyczne ujęcia Twojego obiektu, które przyciągną wzrok na portalach i zaowocują większą ilością rezerwacji.

Restauracje

Od zdjęć wnętrz, przez dania i napoje - jesteśmy w stanie dostarczyć Ci wszystko czego potrzebujesz do skutecznego kreowania wizerunku popularnej restauracji.

Przykładowe realizacje

Przykładowe realizacje

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

1
Rekonesans
W pierwszej kolejności umawiamy się na rozmowę o Twoich potrzebach. Odkrywamy, czego tak naprawdę potrzebujesz i co możemy Ci zaoferować.
2
Propozycja
Przedstawiamy Ci propozycję współpracy, która zawiera szczegóły dotyczące zakresu prac, terminów, przedziału cenowego.  Przedstawimy zakładane cele i potencjalne rezultaty współpracy.
3
Szczegółowy zakres prac
Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję przygotowywujemy szczegółowe opracowanie zakresu usługi zawierające wszystkie elementy, szczegóły i terminy wraz z ustaloną stałą ceną i harmonogramem płatności. 
4
Kontrakt i SLA
Spisujemy kontrakt oraz umowę o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (SLA). 
5
Rozpoczęcie prac
Gdy formalności stanie się zadość przystępujemy do prac wg ustalonego harmonogramu.  Informujemy o postępach zgodnie z zasadami przyjętymi w SLA.

Poznajmy się