Profesjonalna strona - czy warto?

Sprzedajesz przez całą dobę

Twoja strona pracuje na Twój sukces 24h/7, 365 dni w roku. Twoja witryna może przeprowadzić klienta przez cały proces zakupowy, zachęcać do zaufania Twoim usługom, informować i edukować, a wszystko to zupełnie bez Twojej ingerencji. 

Poznajesz swojego klienta

Nowoczesne narzędzia analityczne pozwalają Ci na zbieranie dokładnych danych statystycznych Twoich klientów. Poznasz dokładne dane demograficzne, przyzwyczajenia i nawyki które pozwolą ci zoptymalizować Twoją strategię sprzedażową i osiągać lepsze wyniki. 

Zwiększasz swoją wiarygodność

Według badań wiarygodności internetowej przeprowadzonych przez Stanford, 75% użytkowników przyznaje się do osądzania wiarygodności firmy na podstawie projektu ich strony internetowej.

W czasach, w których 85% klientów B2B przeszukuje sieć przed podjęciem decyzji o zakupie, Twoja witryna ma największe szanse na to, by być „pierwszym wrażeniem” Twojej firmy i oferty dla potencjalnego klienta.

Informujesz klientów na bieżąco

Aktualizowanie informacji o produktach i usługach w witrynie jest znacznie łatwiejsze i szybsze niż w materiałach drukowanych, dzięki czemu jest to skuteczny sposób informowania klientów o pojawieniu się nowych produktów, nadchodzących wydarzeniach, specjalnych promocjach lub jakichkolwiek nowych usługach.

Jak rozpoznać dobrą stronę internetową?

  • Responsywna - witryna powinna wyświetlać się dobrze na każdym urządzeniu i w każdej popularnej przeglądarce.
  • Zaprojektowana specjalnie dla Ciebie - powinna służyć przede wszystkim Twoim potrzebom i odzwierciedlać Twoją wizję. 
  • Zoptymalizowana pod SEO - nawet jeżeli nie zamierzasz specjalnie pozycjonować swojej strony powinna ona się poprawnie indeksować.
  • Szybka - współczynnik odrzuceń, SEO, koszt reklam, liczba wyświetleń, wszystko to zależy od tego jak szybka jest Twoja strona
  • Skalowalna - gdy Twój biznes się rozwija Twoja strona powinna razem z Tobą.  
  • Dostosowana do RODO -  bez odpowiedniej polityki narażasz się na duże kary.
  • Dostosowana dla niepełnosprawnych - wydaje Cię się że to marginalny problem, ale około 15% użytkowników sieci ma utrudniony dostęp do treści w Internecie. 
Sylwetka Dawid Wielec

Budowa strony – jak wygląda proces?

Badamy rynek

Każdy nowy projekt witryny internetowej rozpoczynamy od badania słów kluczowych, konkurencji i ogólnych badań rynkowych, dzięki czemu mamy pewność, że Twoja witryna będzie dokładnie taka jakiej chcą i szukają Twoi klienci. (Google też ją pokocha)

Tworzymy mapę SEO

Drugim krokiem jest zebranie danych i wyników naszej analizy  i utworzenie zoptymalizowanej pod kątem wyszukiwania mapy witryny dla Twojej strony. Ta mapa witryny służy jako wizualny plan budowy Twoich stron, podstron i pozycjonowania na słowa kluczowe.

Budujemy strategię UX

Zanim strona trafi w ręce grafika tworzymy funkcjonalny szkielet strony dzięki czemu nie marnujemy Twojego czasu i pieniędzy na wprowadzanie zmian do projektu na późniejszym etapie. To tutaj projektujemy już nawigację, funkcjonalności, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, układ treści i ścieżki po których poruszać będą się Twoi klienci.

Sporządzamy projekt graficzny

Atrakcyjny wygląd to nie wszystko. Stawiamy na to, aby witryna jak najlepiej odzwierciedlała Twój biznes i była jak najbardziej przejrzysta dla odbiorcy. Elementy strony powinny muszą być spójne i zaprojektowane w sposób umożliwiający ich późniejsze ponowne użycie. Pamiętaj, że Twoja strona ma przede wszystkim przynosić Ci zysk. Nadmiar efektów najczęściej nie zwiększa konwersji - wręcz przeciwnie. 

Opracowywujemy strategię treści

Sporządzamy zarys tego, co Twoja witryna musi zawierać, aby przekonać do Twoich produktów/usług odwiedzających witrynę. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz, dlatego ważnym jest przekazanie właściwych treści. 

Budujemy prototyp strony

Gdy mamy już wszystkie elementy układanki gotowe - SEO, projekt graficzny, treści i wszystkie funkcjonalności - budujemy Twoją stronę na serwerze testowym. Będziesz miał możliwość śledzić nasze postępy na żywo. 

Testy i publikacja

Zanim nowy projekt strony internetowej zostanie opublikowany, masz szansę przejrzeć i stworzyć listę niezbędnych poprawek. Wprowadzamy zmiany, przeprowadzamy ostatnią rundę testów, takich jak SEO, prędkość strony, wygląd na różnych przeglądarkach i urządzeniach, przyjazność dla urządzeń mobilnych, a następnie uruchamiamy witrynę. Przekazujemy Ci dostęp do witryny i szkolimy w zakresie jej obsługi. 

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

1
Rekonesans
W pierwszej kolejności umawiamy się na rozmowę o Twoich potrzebach. Odkrywamy, czego tak naprawdę potrzebujesz i co możemy Ci zaoferować.
2
Propozycja
Przedstawiamy Ci propozycję współpracy, która zawiera szczegóły dotyczące zakresu prac, terminów, przedziału cenowego.  Przedstawimy zakładane cele i potencjalne rezultaty współpracy.
3
Szczegółowy zakres prac
Jeżeli zaakceptujesz naszą propozycję przygotowywujemy szczegółowe opracowanie zakresu usługi zawierające wszystkie elementy, szczegóły i terminy wraz z ustaloną stałą ceną i harmonogramem płatności. 
4
Kontrakt i SLA
Spisujemy kontrakt oraz umowę o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (SLA). 
5
Rozpoczęcie prac
Gdy formalności stanie się zadość przystępujemy do prac wg ustalonego harmonogramu.  Informujemy o postępach zgodnie z zasadami przyjętymi w SLA.

Poznajmy się